Vážení návštěvníci

TENTO E-SHOP JE PŘESUNUT NA WWW.DOPLNKYPROKARAVANY.CZ

 

Najdete zde nabídku zboží od německého dodavatele doplňků REIMO GmbH.

Internetový obchod je neustále aktualizován a doplňován o nové produkty proto nás pravidelně sledujte, každý den se objevuje nové zboží, něco nového.

Pokud by jste nenašli to co hledáte, využijte možnosti si objednat za korunu katalog se zbožím a neváhejte nám napsat, o jaké zboží z katalogu máte zájem. Jsme připraveni pro Vás zboží objednat.SERVISNÍ CENTRUM KARAVANŮ

Největší servisní centrum karavanů, obytných vozů a obytných vestaveb v Brandýse nad Labem provádí veškeré opravy bouraných karavanů, montáže a dodávku veškerých doplňků a náhradních dílů jak karavanů, tak i jednotlivých částí karavanu jako jsou ledničky, klimatizace, movery, sporáky a další zařízení. Za dobu svého působení si servisní centrum získalo stabilní pozici na trhu díky své precizní práci a zkušenostem v oboru servisu karavanů.

 

V dnešní době není problém v servisním centru provádět prakticky jakékoliv opravy, úpravy a modifikace jak obytných přívěsů a obytných vozidel tak i obytných vestaveb.

V nabídce najdete:

 • Veškeré opravy karavanů a obytných vozidel i po bouračce
 • Montáže klimatizací
 • Montáže elektropojezdů
 • Kompletní řešení alternativního napájení karavanu (solární panely, palivové články, generátory a baterie)
 • Montáže markýz a slunečních clon
 • Úpravy interiéru, kompletní úprava elektro na 12V a technologii LED
 • Opravy a úpravy elektroinstalace
 • Kompletní řešení TV/Sat a internet vč. potřebných komponentů a satelitů
 • Vzduchové odpružení, stabilizační nohy (manuál i elektro)
 • Montáže servisních dvířek, střešních i bočních oken a odvětrávání
 • Kompletní řešení vodovodní instalace vč. venkovních plnění a tlakové vody
 • Revize plynu a elektriky, přípravy na STK
 • Kompletní čištění interiéru e exteriéru

 

Servisní centrum se nachází v Brandýse nad Labem areál AMZ hala č. 40. Veškeré servisní práce se provádějí v kryté servisní hale, která pojme až 15 karavanů současně. Ke každému zákazníkovi se přistupuje individuálně neb má každý jiné představy a požadavky. Karavanům se věnují vyškolení servisní technici v oblasti karavanů.

 

Využijte možnosti servisního poradenství v našem centru.

U nás měníme Vaše sny v realitu. 

KATALOGY NÁHRADNÍCH DÍLŮ KE STAŽENÍ VE FORMÁTU *PDF


CARAVAN PLUS s.r.o.

Naše společnost Caravan Plus s.r.o. byla založena v roce 2009 za účelem poskytování komplexních služeb v oblasti karavaningu.

V současné době nabízíme služby servisního centra, kde Vám jsou k dispozici vyškolení odborníci připraveni Vám s Vaši závadou či úpravou na  karavanu nebo obytném voze poradit, popřípadě problém vyřešit.

Dále máme vybavený internetový obchod, který neustále doplňujeme o nové zboží a akční novinky za zajímavé ceny a kamenný krám, ve kterém najdete kromě vystavených produktů i showroom, ve kterém jsou vystaveny například různé druhy kempingového nábytku a doplňků na kempování pro představu, jak by Vaše letní posezení mohlo vypadat.

Dokážeme se přizpůsobit Vašim představám a požadavkům a podle nich spolu s Vámi můžeme zboží vybrat a následně ihned objednat.

Kromě hlavního dodavatele Reimo Vám můžeme na zakázku sehnat  i produkty od Frankany, Movery, Fiammy a jiných zahraničních dodavatelů.

Mimo jiné se specializujeme i na prodej nových či zánovních karavanů, kdy je Vám k ruce vždy připraven poradit a pomoci s výběrem zkušený odborník.